Sjoelen Afsluitavond
totaalstand
Sjoelen informatie sjoelvereniging uit Apeldoorn ASV'85
Sjoelen de topscores van de Apeldoornse sjoelvereniging ASV '85
Sjoelen informatie van het sjoeltoernooi in Apweldoorn
Sjoelen uitnodiging sjoeltoernooi sjoelclub uit Apeldoorn
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
Foto's sjoelen Apeldoorn sjoelvereniging ASV'85
Sjoelen iCompetitie Wezep
Sjoelen informatie over het sjoeltoernooi in Wezep
Sjoelen uitslagen sjoeltoernooi Wezep
Sjoelbak,toernooien SFON
sjoelen informatie sjoelfederatie Oost Nederland SFON
Bekerstand sjoelen sjoelferatie oost Nederland
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
Sjoelen gemiddelde sjoelbekertoernooi SFON
Sjoelen aangesloten sjoelverenigingen SFON
sjoelen informatie sjoelfederatie Oost Nederland SFON
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
afdeling oost
Sjoelen iDATA Selectie wedstrijden
Sjoelen uitslagen selectie sjioel afdeling oost ANS
Sjoelbak, het sjoelen, de spelregels, de puntentelling, sjoelschijven
Sjoelen informatie sjoelafdeling Oost Nederland ANS
Sjoelen aangesloten sjoelverenigingen sjoelafdeling Oost ANS
sjoelen sjoellinks naar sjoelverenigingen en sjoelbonden
Sjoelen informatie over de Nederlandse sjoelbonden
Sjoelen Jakkolo in Duitsland
Le billard Hollandais sjoelen in Frankrijk
Sjoelen Dutch Shuffleboard

Indexsjoelclub pagina
Biljarten de standen van de biljartclub BOG uit Vaassen
Biljarten foto's biljartvereniging BOG Vaassen
Biljartclub BOG Vaassen informatie biljarten
Biljarten diverse biljartregels biljartclub BOG Vaassen
Biljart vereniging BOG Vaassen
mail adres webmaster RienReijns

Sjoelen de sport voor jong en oud

Uitslagen selectiewedstrijden Afd. Oost

mail webmaster                                      Uitslagen Selectie wedstrijden  4 februari 2017

Afdeling oost





  

  

  

  

De selectiewedstrijden van afdeling oost worden mede mogelijk gemaakt door de inzet van Gerard Agterhuis, Henri Klumper, Jaap en Annie van Goor.

  

De foto's van de prijsuitreiking zijn gemaakt door  Andre ter Velde .


Meer foto's van de selectie wedstrijden zie:

http://www.sjoelclub.nl/fotooost.html

  

Klassennaam

Tekst17

VolledigeNaam

Ronde1

Ronde2

Totaal

Gemiddelde

Hoofdklasse DA

 

 

 

 

 

 

 

1

Bea Sneller

1,407

1,424

2,831

141.55

 

2

Anja Westerhof

1,383

1,341

2,724

136.20

 

3

Herriet Pleiter

1,346

1,325

2,671

133.55

Hoofdklasse HA

 

 

 

 

 

 

 

1

Jarno Langerak

1,450

1,438

2,888

144.40

 

2

Jan Klein

1,437

1,447

2,884

144.20

 

3

Pieter Euverman

1,434

1,448

2,882

144.10

 

4

Stefan Kiwiet

1,438

1,434

2,872

143.60

 

5

Hendry Wibiër

1,443

1,426

2,869

143.45

 

6

Wim Kiwiet

1,427

1,419

2,846

142.30

 

7

Gerard Agterhuis

1,383

1,420

2,803

140.15

 

8

Arthur van Ee

1,419

1,372

2,791

139.55

 

9

Joop Buitenhuis

1,399

1,386

2,785

139.25

 

10

Klaas Rorije

1,373

1,400

2,773

138.65

 

11

Michel Terwijn

1,386

1,387

2,773

138.65

 

12

Hans Heusinkveld

1,376

1,384

2,760

138.00

 

13

Roelof Kuiperij

1,320

0

1,320

132.00

Hoofdklasse HB

 

 

 

 

 

 

 

1

Sebe Bos

1,384

1,387

2,771

138.55

 

2

Paul Rorije

1,314

1,404

2,718

135.90

 

3

Wouter Vincent

1,369

1,319

2,688

134.40

 

4

Gerrit van den Bosch

1,257

1,374

2,631

131.55

 

5

Jasper Geefshuysen

1,310

1,301

2,611

130.55

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

1

Reinard van Riesen

1,326

1,255

2,581

129.05

 

2

Hendrina van den Bosch

1,256

1,213

2,469

123.45

 

3

Marilene van Asselt

1,169

1,150

2,319

115.95

 

4

Henrieke van den Bosch

1,105

1,108

2,213

110.65

 

5

Anne Lynn Tolsma

1,058

970

2,028

101.40

Klasse C

 

 

 

 

 

 

 

1

Andre ter Velde

1,310

1,395

2,705

135.25

 

2

Sander Vermeer

1,306

1,391

2,697

134.85

 

3

Hendri Pleiter

1,320

1,333

2,653

132.65

 

4

Roger van Welzenis

1,320

1,323

2,643

132.15

 

5

Gert van Asselt

1,321

1,300

2,621

131.05

 

6

Jan Luisman

1,300

1,299

2,599

129.95

 

7

Marja van Asselt

1,269

1,319

2,588

129.40

 

8

Jan Wittingen

1,273

1,304

2,577

128.85

 

9

Arnold Wibiër

1,277

1,276

2,553

127.65

 

10

Hetty van Dijk

1,225

1,296

2,521

126.05

 

11

Hennie Starke

1,279

1,225

2,504

125.20

Klasse D

 

 

 

 

 

 

 

1

Marissa Tolsma

1,392

1,377

2,769

138.45

 

2

Peter van der Zee

1,350

1,339

2,689

134.45

 

3

Jeroen Geefshuysen

1,358

1,306

2,664

133.20

 

4

Harrie Steert

1,330

1,324

2,654

132.70

 

5

Jaap Prins

1,293

1,338

2,631

131.55

 

6

Marjolijn Rorije

1,304

1,298

2,602

130.10

 

7

Clemense Bekhof

1,277

1,316

2,593

129.65

 

8

Jennie Wibiër

1,266

1,312

2,578

128.90

 

9

Henk Oostra

1,295

1,252

2,547

127.35

 

10

Wim Bathoorn

1,264

1,258

2,522

126.10

 

11

Arja Klein

1,223

1,257

2,480

124.00

 

12

Henny Gerrist

1,243

1,232

2,475

123.75

 

13

Jaap van Goor

1,167

1,251

2,418

120.90

 

14

Hein Kuurstra

1,205

1,196

2,401

120.05

 

15

Bernard Withaar

1,228

1,171

2,399

119.95

Klasse E

 

 

 

 

 

 

 

1

Hans Steert

1,292

1,377

2,669

133.45

 

2

Nedo Popovic

1,280

1,251

2,531

126.55

 

3

Fred Heijerman

1,228

1,281

2,509

125.45

 

4

Anny van Goor

1,259

1,224

2,483

124.15

 

5

Fennanda Vermeer - Hop

1,202

1,221

2,423

121.15

 

6

Patricia Rorije

1,190

1,211

2,401

120.05

 

7

Jan Dolfsma

1,199

1,190

2,389

119.45

 

8

Hillie Mostert

1,177

1,191

2,368

118.40

 

9

Demi Willems

1,166

1,163

2,329

116.45

Klasse F

 

 

 

 

 

 

 

1

Gert Overweg

1,219

1,174

2,393

119.65

 

2

Janny Oostra

1,187

1,199

2,386

119.30

 

3

Wilma van den Bosch

1,213

1,170

2,383

119.15

 

4

Hilly Schreur

1,157

1,198

2,355

117.75

 

5

Geertje Rorije

1,136

1,203

2,339

116.95

 

6

Gerrit Heideveld

1,134

1,124

2,258

112.90

 

7

Gombert Schlosser

1,048

1,115

2,163

108.15

Klasse G

 

 

 

 

 

 

 

1

Dirk de Groot sr.

1,182

1,191

2,373

118.65

Klasse H

 

 

 

 

 

 

 

1

Dini Jonker

1,108

1,124

2,232

111.60

 

2

Nel Janssen-te Witt

1,048

1,136

2,184

109.20

 

3

Greet van den Anker

1,016

1,030

2,046

102.30

 

4

R. Selten

1,044

998

2,042

102.10

 

5

Roelie Bijlsma

1,016

1,014

2,030

101.50

Klasse I

 

 

 

 

 

 

 

1

Jan Volkerink

1,007

1,045

2,052

102.60

 

2

Harm van der Linde

980

1,045

2,025

101.25

 

3

Jan Smit

980

1,036

2,016

100.80

 

4

Prema de Soyza

952

1,040

1,992

99.60

 

5

Henny Vogelzang

978

1,012

1,990

99.50

Klasse J

 

 

 

 

 

 

 

1

Leo Koppelman

917

963

1,880

94.00

X-Lid

 

 

 

 

 

 

 

1

Klaas Visch

1,333

1,383

2,716

135.80

 

2

Gerben Koppelman

1146

1165

2,311

115.55

 

3

Herman Brokelman

1,071

1,170

2,241

112.05

 

4

Tobias Overweg

1,121

961

2,082

104.10

 

5

Jeltje Dieckman

950

994

1,944

97.20

 

6

Jacqueline ten Hartog

879

887

1,766

88.30

  

Uitslagen afdeling oost


9 december 2017